banner

Kontakta oss

 

SF Byggkonsult

Falkenerarevägen 42

311 36 Falkenberg

Tel: 0346-800 50
Fax: 0346-800 51 

 

Kontaktpersoner

 

Niklas Grip

E-post: niklas@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 761

Bozo Lukanovic

E-post: bozo@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 765

 

Magnus Forssberg

E-post: magnus@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 762

Sandra Wallin

E-post: sandra@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 348

 

Malin Grip

E-post: malin@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 769

Maria Holgersson

E-post:  maria.h@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 342

 

Mats Thynell

E-post: mats@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 763

Peter Emanuelsson

E-post: peter@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 764

 

Ewa Hansen

E-post: ewa@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 346

Johan Beike

E-post:  johan@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 343

 

Magnus Johnson

E-post: magnus.j@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 345

Jonas Serrestam

E-post:  jonas@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 344

 

Lars Larsson

E-post:  lars@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 347

Elisabeth Adolfsson

E-post: elisabeth@sfbyggkonsult.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies