Förslag Fritidshus Falkenberg

Återuppbyggnad Gustaf Bratt

Elektra Nybyggnad Kontor/Industrilokal

Nybyggnad kontor och industri

Carlsberg, om- och tillbyggnader

Nybyggnad kontor och industri

Medarbetare

 

Niklas Grip

E-post: niklas@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 761

Niklas har varit anställd hos SF Byggkonsult sedan 2004 och är sedan 2006 delägare i bolaget. Han är utbildad byggnadsingenjör vid Högskolan i Halmstad med inriktning konstruktion men har även ett förflutet som smed. Niklas är certifierad kontrollansvarig med K-behörighet.

Niklas arbetar i huvudsak med Bygg- och projektledning samt med projektering.

 

Bozo Lukanovic

E-post: bozo@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 765

Bozo har varit anställd hos SF Byggkonsult sedan 2008 och är sedan 2010 delägare i bolaget. Bozo är utbildad byggnadsingenjör vid Högskolan i Halmstad med inriktning konstruktion. Bozo är certifierad kontrollansvarig enl. PBL.

Bozo arbetar i huvudsak med projektering av såväl arkitekt- och konstruktionshandling men även som kontrollansvarig.

 

 

Magnus Forssberg

E-post: magnus@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 762

Magnus är en av de två grundarna till SF Byggkonsult. Han är byggnadsingenjör GTI med lång och gedigen erfarenhet från såväl byggproduktion som projektering.Magnus är både certifierad besiktningsman och certifierad kontrollansvarig med K-behörighet.

Magnus arbetar i huvudsak med besiktning men deltar även i projekteringen som arkitekt och konstruktör.

Johan Beike

E-post: johan@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 343

Magnus Johnson

E-post: magnus.j@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 345

Ewa Hansen

E-post: ewa@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 346

Maria Holgersson

E-post:  maria.h@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 342

Sandra Wallin

E-post: sandra@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 348

Peter Emanuelsson

E-post: peter@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 764

Lars Larsson

E-post: lars@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 347

Malin Grip

E-post: malin@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 769

Malin har varit anställd hos SF Byggkonsult sedan våren 2012. Hon är utbildad byggnadsingenjör vid Högskolan i Halmstad med inriktning konstruktion och har ett förflutet som Prefabbetong projektör. Malin är certifierad besiktningsman samt certifierad kontrollansvarig enl. PBL.

Malin arbetar huvudsakligen med besiktningar och uppdrag som kontrollansvarig.

Jonas Serrestam

E-post: jonas@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-216 344

Jonas har varit anställd hos SF Byggkonsult sedan hösten 2015. Han har ett långt förflutet inom byggbranschen. Jonas är av SP Certifierad entreprenadbesiktningsman samt Byggingenjör SBR. Jonas är även certifierad kontrollansvarig enl. PBL.

Jonas arbetar huvudsakligen med besiktningar, uppdrag gällande byggnaders lufttäthet samt med uppdrag som kontrollansvarig enl. PBL.

 

 

Mats Thynell

E-post: mats@sfbyggkonsult.se
Direktnr: 0346-48 763

Mats har varit anställd hos SF Byggkonsult sedan sommaren 2013. Han är utbildad civilingenjör med gedigen erfarenhet av byggnadskonstruktioner.

Mats arbetar i huvusak med att utföra statiska beräkningar.

Elisabeth Adolfsson

E-post: elisabeth@sfbyggkonsult.se

Elisabeth gick under 2010 från att vara inhyrd av oss till att vara anställd. Hon sköter vår administrativa avdelning och har även ett förflutet i IT världen som bland annat IT-support.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies